Datum: 20.7.2012.
Na temelju članka 9. stavka 3. Poslovnika Gradskog poglavarstva
S A Z I V A M
187. sjednicu GRADSKOG POGLAVARSTVA GRADA OPATIJE , koja će se održati dana 17. veljače (utorak) u 13,00 sati u uredu gradonačelnika. Za sjednicu predlažem sljedeći
D N E V N I R E D :
1. Promemorija sa sastanka za centralni uređaj za pročišćavanje otpadnih voda
Izvjestitelji: predsjednik Poglavarstva i Danijel Jerman
2. Očitovanje u postupku izdavanja lokacijske dozvole za dogradnju raskrižja državne ceste
D3-D8 i rekonstrukciju raskrižja državne ceste D8-D66
Izvjestitelj: Zdenko Tupanjac
3. Prijedlozi Komisije za poslovni prostor
Izvjestiteljica: Vjera Ljubanović
4. Imovinskopravni predmeti
Izvjestiteljica: Vesna Sanković, Jasna Lovrović-Kirinčić
5. Zamolbe za korištenje javnih površina
Izvjestitelj: Danijel Jerman
6. Izvješće Etičkog povjerenstva za provedbu Etičkog kodeksa Gradske uprave
Izvjestitelj: dr.sc. Alen Rajko
PREDSJEDNIK POGLAVARSTVA
Prof. dr. sc. Amir Muzur, v.r.